НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД -УЧАСНИК МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

МІКСІКЕ–освітнє онлайнове середовищеhttp://miksike.net.ua

Слово «міксіке» в перекладі з екстонської – чомучка.

Середовище Міксіке створено у 1994 році в Естонії і успішно використовується у навчальних закладах країни вже понад 20 років.

Крім Естонії у середовищі Міксіке тривалий час працюють вчителі, учні та їх батьки в Латвії, Литві, Словенії, а з 2016 року – у Грузії.

Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,

між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

Міксіке - середовище,щонадає можливість вчителям, учням і батькам створювати, використовувати, зберігати та

поширювати авторськінавчальні онлайнові матеріали (інтерактивні вправи, дидактичні матеріали, вікторини тощо),

а також використовувати колекцію навчальних матеріалів, яку створили інші педагоги-учасники проекту.

Середовище Міксіке можуть використовувати вчителі ЗНЗ незалежно від предмету викладання та типу навчального закладу

на різноманітних етапах навчання та виховання. Це ефективний інструмент для різнобічного саморозвитку та самовдосконалення особистості.

На сайті розмежовані права вчителя та учня, що дозволяє педагогам створювати навчальні майдвнчики для класу, паралелі, школи.

Використовувати інструменти сайту для навчання, виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних та змагань, а також у різноманітних позакласних заходах.

Інтерактивні вправи– інструмент для створення динамічних дидактичних матеріалів. Середовище дозволяє вчителю створювати та зберігати власну колекцію дидактичних

матеріалів, визначати ступінь її публічності, поширювати власні розробки та використовувати розробки колег, що в результаті утворює спільну колекцію дидактичних

матеріалів учасників проекту, яка поповнюється та використовується за принципом «я для всіх і всі для кожного».

Прагліміне– онлайновий математичний тренажер, платформа для проведення тренувань і змагань з усного рахунку для всіх зареєстрованих користувачів незалежно від віку.

http://miksike.net.ua/ #pranglimine.

Середовище допомагає перетворювати нудний процес запам’ятовування на цікавий захоплюючий процес

а ще допомагає учням і вчителям доводити оточуючим, що нецікавих і складних наук не буває.

ПРО ПРОЕКТ «МІКСІКЕ В УКРАІНІ»


У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation)Міністерства закордонних справ Естонії.

У2011-2013 рокахпроект «Міксіке в Україні» реалізовувався у Криму.

У2014 році, у зв'язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжив свою роботу на материковій Україні.

Пілотним регіоном для реалізації проекту було обрано Львівську область.Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 рр.,

за підтримки у Міністерства освіти і науки України, дозволив організаторам та донорам проекту ініціювати його продовження та поширення у всіх регіонах України.

Всі заходи в рамках проекту "Міксіке в Україні" для навчальних закладів України безкоштовні.

Цілі проекту:створення умов для вільного спілкування учнів Естонії та України, а також інших країн, які використовують платформу

Міксіке, підтримка та розвиток регіональних ініціатив, розвиток регіональних та міжнародних зв’язків учасників проекту;

впровадження та розвиток он-лайн навчання у загальноосвітніх навчальних закладах України, навчання вчителів використанню

онлайнових інструментів у навчально-виховному процесі, створення дидактичних та методичних матеріалів за допомогою онлайнових ресурсів.

Як долучитись до проекту:Для участі в проекті достатньо зареєструватися на сайті. Всі інструктивні матеріали та контакти координаторів знаходяться

на головній сторінці сайтуhttp://miksike.net.ua
СПОДІВАЄМОСЯ НА СПІВПРАЦЮ !

З повагою,
координатор проекту в Україні:Носкова Маргарита /e-mail:info@miksike.net.uanoskova@loippo.lviv.uaкерівник проектів МіксікеМіла Пільв /е-mail:ljuda@miksike.eeSkype: millapilv72
Томашгородська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 розпочинає роботу в програмі "eTwinningPlus"
Що таке eTwinning Plus?eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл.Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів,підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства).Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.Зараз до eTwinning Plus входять: Україна, Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Всі ці країни приєдналися до проекту в 2013 р.На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це:
  • 42 країни-учасниці
  • 174 338 зареєстрованих шкіл
  • 443 039 вчителів-учасників
  • 177 824 проектів!
Реалізація программи eTwinning та підтримка шкіл здійснюється Європейською Комісією та країнами-учасницями. На рівні ЄС за проект відповідає Central Support Service (Центральна служба підтримки). Локальну підтримку проекту надають National Support Services (Національні служби підтримки) – в країнах, що є членами чи кандидатами на вступ до ЄС, або членами Європейської асоціації вільної торгівлі; та Partner Support Agencies (Партнерські агентства підтримки) – в країнах, залучених до Європейської політики сусідства. Партнерське агентство підтримки програми було обране Міністерством освіти України. PSA (Партнерське агентство) в Україні сприяє реалізації програми: популяризує ідею eTwinning, надає навчальну та технічну підтримку школам-учасницям, організовує спеціальні тренінги для вчителів. У 2013 р Міністерство освіти України відібрало 77 перших шкіл, які висловили бажання взяти участь у програмі eTwinning. Протягом 2014 року до програми приєдналося 56 нових шкіл з України. Що дає Україні участь у eTwinning Plus? eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання. А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво Рівненська область в програмі:
  • Рівненська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №
  • Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.
  • Вараська ЗОШ І-ІІІ ст. №
  • Дубенська гімназія № 2
  • Дядьковицька ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Здолбунівська гімназія
  • Зорянський НВК "Школа - гімназія
  • Колоденська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Костопільська ЗОШ - комплекс І-ІІІ ст. № 4
  • Костопільський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. Т.Г. Шевченка"
  • Млинівська гуманітарна гімназія
  • Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.
  • Рівненська гімназія "Гармонія"
  • Рівненська гуманітарна гімназія
  • Рівненська ЗОШ I-III ст. № 11
  • Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18
  • Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24
  • Рівненський НВК № 12
  • Радивилівський НВК "Школа № 2 - ліцей" ім. П.Г. Стрижака
  • Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
  • Сарненський районний ліцей "Лідер"
  • Смизька ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст. № 3
Кiлькiсть переглядiв: 568

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.